Čerti na faře 9. 12. 2017

V Myslívě na faře to o víkendu vypadalo, jako kdyby se tam nastěhovali čerti. Naštěstí andělé s Mikulášem měli celou situaci pod kontrolou.

Děti s rodiči procházely farními prostorami a plněním úkolů sbíraly razítka do pasu. V andělské škole třeba luštily rébusy, čertovskému doktorovi obvázaly koleno, ale horší to bylo v čertovské kuchyni. Na jejich pekelnou specialitu neměl opravdu nikdo chuť. Na čertovské poště navzdory očekávání psaly dopis – hádejte komu? Zatlouct hřebík do prkénka a nezranit si prsty byl docela pěkný oříšek, ale vše dopadlo dobře. Také s posledním úkolem - házením míčku na cíl si děti hravě poradily. Statečně překonaly i vážení hříchů u Lucifera a potom si konečně mohly jít pro zaslouženou odměnu k Mikuláši a jeho pomocníkovi andělu Petronelovi.
Studený vítr sice znepříjemňoval celou akci, ale připravené teplé nápoje a opečený vuřt děti i dospělé určitě trochu zahřál.
Všem se na faře velmi líbilo a určitě se už těší na příští setkání.