Divadelní představení v Myslívě 4. 3. 2017

Do kulturního domu v Myslívě opět zavítal Divadelní spolek Plánice a předvedl bláznivou komedii plnou humorných zápletek s názvem „Jen žádný sex, prosím, jsme přece Britové.“

Tento skvělý tým s oblíbenými a osvědčenými herci byl obohacen o nové tváře a divákům připravil skvělý zábavný zážitek. Profesionální výkony herců ocenilo publikum vřelým potleskem.
K letošnímu výročí, kdy spolek oslavuje patnáct let od svého prvního vystoupení, jim jejich fanoušci přejí hodně zdraví, pohodu a nové nápady. Zcela zaplněný sál v kulturním domě svědčí o oblíbenosti tohoto divadelního společenství.
Všichni se těší na příští vystoupení.