Divadlo v Myslívě 3. 3. 2018

Do kulturního domu v Myslívě opět zavítal divadelní spolek Plánice, který zde představil bláznivou komedii s názvem „Manželství na druhou, aneb Barillonova svatba“.

Dokonale zamotanou zápletku se nakonec podařilo vyřešit a diváci si oddechli, že i tento příběh má šťastný konec. Všichni přítomní se velmi dobře bavili. Vlny smíchu, doprovázející komedii a závěrečný bouřlivý aplaus byl odměnou hercům za jejich výkony.
Divadelní představení přišlo shlédnout více než devadesát příznivců této zábavy.