EX MYSLÍV XXV.ročník - pozvánka pro občany

Pozvánka pro občany na XXV. ročník gastronomické výstavy a soutěže EX MYSLÍV.

V sobotu 14. října 2017 se koná další, již XXV., ročník gastronomické soutěže a výstavy EX-Myslív. Dovolujeme si pozvat Vás k účasti v této soutěži.

Soutěžní kategorie:

A/ Vepřové maso
B/ Drůbež
C/ Ryby a králíci
D/ Zvěřina
E/ Studená kuchyně
F/ Cukrářské výrobky
G/ Medové pečivo

Příspěvek v hodnotě 60,- Kč na jednotlivé výrobky si vyzvednete na OÚ v Myslívě nebo si zde můžete zajistit potřebné maso:
- vepřové maso - kotleta, kýta, krkovice, bok
- kuře, kachna
- zvěřina
- ryba

Soutěžní výrobky se přijímají v sobotu 14. 10. 2017 od 8.30 do 11.00 hod., později přinesené výrobky se těžko umisťují do naaranžovaných stolů!
Ze všech kategorií se vyhodnotí tři výrobky, které dostanou nejvíce hlasů od návštěvníků.

Bude vyhlášen i nejúspěšnější výrobek celé soutěže a poté budou všechny výrobky slosovány v tombole.
Tombola se bude vydávat podle barvy vylosovaného lístku!

Letošním zpestřením výstavy bude výstava pokrmůz brambor s názvem „Neobyčejně z obyčejných brambor“.

Výstavy se účastní i potravinářské firmy z okolí, návštěvníci si budou moci zakoupit ručně zhotovené výrobky.

Přijďte soutěžit a vyhrát !!! Výbor EX-Myslív