Obec Myslív

Obec Myslív

Obec Myslív

Malebná obec na pomezí jihočeského kraje, která pod sebou sdružuje
obce Myslív, Milčice a Loužnou

Obec Myslív

Na hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranic 2018

Poslední červnovou sobotu si na myslívském hřišti změřilo svoje síly deset družstev v různých soutěžních disciplínách.

Soutěž obsahovala běh na lyžích, skládanky, žaboskok, housenku – slalom, trojnohý běh, přetahování lana, zatloukání hřebíků a posledním sportovním závodem byla plavba na voru. Všichni přítomní si užili spoustu legrace, zvláště při běhu s jednou nohavicí, nebo v přetahování s lanem. Tato akce si našla svoje příznivce, kteří přišli podpořit letošní již třetí ročník tohoto sportovního klání. Ti nejmenší sportovci se pěkně vyřádili v nafukovacím hradu, nebo si zahráli stolní fotbal. Slunečné počasí dokreslovalo příjemnou atmosféru a diváci s napětím sledovali průběh každé soutěže, při které se velmi dobře bavili.
Členové tělovýchovné jednoty Sokol Myslív spolu s obecním úřadem byli potěšeni velkou účastí jak soutěžících, tak i diváků.

Na hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranicNa hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranicNa hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranicNa hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranicNa hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranicNa hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranicNa hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranicNa hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranicNa hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranicNa hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranicNa hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranicNa hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranicNa hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranicNa hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranicNa hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranicNa hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranicNa hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranicNa hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranicNa hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranicNa hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranicNa hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranicNa hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranicNa hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranicNa hřišti v Myslívě to zase žilo, konaly se Hry bez hranic

Autor článku: Marie Dajčová
Autor fotografií: Marie Dajčová

Obec Myslív, Myslív 52, 341 01 Horažďovice

webdesign: Blovský.cz.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace