Opět po roce přijela do Myslíva pouť - 2017

Sváteční dny začaly jako již tradičně páteční vernisáží, která se uskutečnila v prostorách Obecního úřadu.

Tento příjemný podvečer laděný ve slavnostním duchu baroka, provázela hudební skupina Canto Nepomucenum. Návštěvníci zde také mohli shlédnout nejen výstavu obrazů od nepomuckých malířů Ateliéru K, fotografie akcí a proměn naší obce, ale také rozsáhlou sbírku fotografií pana Bohumila Šotoly. Skvělou atmosféru tohoto setkání doplnilo chutné pohoštění. Od 18:30 se v kostele Nanebevzetí Panny Marie konal společný koncert hudebního souboru Canto Nepomucenum a Musical Friendship.
Finanční příspěvek z koncertu bude věnován na opravu varhan.
Na sobotní odpoledne připravili členové Sokola Myslív na místním hřišti zábavné sportovní vyžití pro malé i velké. Zajímavé disciplíny děti hravě zvládly. S některými úkoly jim pomohli rodiče, kteří si společně s nimi užili spoustu legrace. Protože počasí bylo celkem příznivé, mohl se v podvečerních hodinách uskutečnit fotbalový zápas Myslív – Záhoří, který skončil 2: 4 pro Záhoří.
Program pokračoval taneční zábavou na parketu, kde hrála kapela Friendship.
Nedělní ráno začalo poutní mší sv. v místním kostele Nanebevzetí Panny Marie, celebrovanou farářem Jiřím Špiříkem. V okolí kostela byly rozmístěné panely s ukázkami proměn naší vlasti, stánky s lidovými řemesly a na farské zahradě lákaly návštěvníky tradiční pouťové atrakce. Tyto sváteční dny se vydařily, všichni se těší na příští rok.