Požár v Klášteře u Nepomuka - září 2016

Dne 21. září 2016 byl naší jednotce nahlášen požár v obci Klášter u Nepomuka.

Po příjezdu na místo určení, bylo všem jednotkám sděleno, že se jedná o námětové cvičení. Dva naši členové v dýchací technice prováděli v budově s archivem odvětrání a následně vynášení krabic s archivním materiálem. V rámci cvičení byla také provedena zkouška obsluhy cisterny.
Zúčastnili se: Miroslav Dajč, Josef Hora a jeden profesionální hasič Václav Melka.
Výjezd byl proveden s vozem CAS 24 Škoda 706