Obec Myslív

Obec Myslív

Obec Myslív

Malebná obec na pomezí jihočeského kraje, která pod sebou sdružuje
obce Myslív, Milčice a Loužnou

Obec Myslív

V Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnou 2. 6. 2018

Prosluněné sobotní odpoledne vylákalo na hřiště v Myslívě děti všech věkových kategorií, které přišly většinou v doprovodu rodičů a prarodičů.

Členové kulturní komise pro ně připravili zábavné sportovní odpoledne se spoustou aktivit. Děti hravě procházely všechny disciplíny, které tu byly pro ně nachystány a za každý výkon obdržely sladkou odměnu spolu s razítkem do sportovního vysvědčení. Kromě házení míčků na cíl, chození na chůdách, házení nafukovacího kruhu, závodění s kočárkem, kopání do fotbalového míče a sprintem mezi tyčkami s míčem, si děti vyzkoušely i střílení ze vzduchovky. Pro bystré hlavičky tu byl připravený přírodní koutek pro určování druhů rostlin a stromů, nebo různé početní úkoly. Také nafukovací hrad se skluzavkou a prolézačkou byl neustále plně obsazen. Místní hasiči připravili pro malé sportovce dlouhý, prolézací tunel a stříkání na plechovky pomocí džberové stříkačky s malou hadicí. Nejvíce se ale děti vyřádily v oblíbené pěně, kterou jim hasiči nastříkali na trávník. Příhodné počasí všem přítomným přálo a program mohl pokračovat opékáním vuřtů. Doslova hitem tohoto odpoledne, se stalo malování na obličej, kterého se zhostila paní Maršálková z Nehodíva. Následně potom běhala po hřišti různá zvířátka a filmoví hrdinové.
Příjemné odpoledne si všichni pěkně užili.
V Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnouV Myslívě na hřišti se děti vyřádily s pěnou

Autor článku: Marie Dajčová
Autor fotografií: Marie Dajčová

Obec Myslív, Myslív 52, 341 01 Horažďovice

webdesign: Blovský.cz.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace