Obec Myslív

Obec Myslív

Obec Myslív

Malebná obec na pomezí jihočeského kraje, která pod sebou sdružuje
obce Myslív, Milčice a Loužnou

Obec Myslív

V Myslívě se stále dodržují velikonoční tradice - 2017

Jako každým rokem, tak i letošní jaro se sešlo asi třicet dětí, které během velikonočních svátků několikrát procházely obcí Myslív, aby všem občanům řehtáním oznámily, že zvony i tentokrát odletěly do Říma.

Třetí den si za svoji činnost vybraly zaslouženou koledu, při které si dozajista užily pěknou zábavu. „Já se radši vezu“, se smíchem pronesl Šimon a seděl na kárce. Společnost dětí a příhodné počasí si užívala také nejmladší z koledníků tříletá Michalka, která v doprovodu maminky odpočívala na trávníku.
Odměnu v podobě vajíček a různých sladkostí si děti rozdělily a už se zase těší na příští velikonoční řehtání.

V Myslívě se stále dodržují velikonoční tradiceV Myslívě se stále dodržují velikonoční tradiceV Myslívě se stále dodržují velikonoční tradiceV Myslívě se stále dodržují velikonoční tradiceV Myslívě se stále dodržují velikonoční tradiceV Myslívě se stále dodržují velikonoční tradiceV Myslívě se stále dodržují velikonoční tradiceV Myslívě se stále dodržují velikonoční tradiceV Myslívě se stále dodržují velikonoční tradiceV Myslívě se stále dodržují velikonoční tradiceV Myslívě se stále dodržují velikonoční tradiceV Myslívě se stále dodržují velikonoční tradiceV Myslívě se stále dodržují velikonoční tradiceV Myslívě se stále dodržují velikonoční tradiceV Myslívě se stále dodržují velikonoční tradiceV Myslívě se stále dodržují velikonoční tradice

Autor článku: Marie Dajčová
Autor fotografií: Marie Dajčová

Obec Myslív, Myslív 52, 341 01 Horažďovice

webdesign: Blovský.cz.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace