Velikonoce v Myslívě 31. 3. 2018

Velikonoční svátky jsou na mnoha místech zpestřeny „řehtáním“ dětí, které nám oznamují, že zvony odletěly do Říma.

Tento zvyk se v Myslívě každoročně dodržuje a děti se na něj velmi těší. I přes chladné počasí se jich sešlo více než dvacet. Za svoji obětavost si mohou třetí den  vybrat  odměnu v podobě koledy. V dnešní době se odměna koledníkům jen malinko změnila, ale velikonoční zvyky si stále uchovávají svoje kouzlo. První svátky jara si všichni pěkně užili.