Zásahy SDH Myslív při požárech polí s obilím srpen 2015

Zásahy členů SDH Myslív v průběhu suchého léta 2015.

5.8.2015
Hasila naše zásahová jednotka mezi Milčicemi a Kovčínem obilí na poli, které se vznítilo od kombajnu. Shořelo 1,5 ha.

6. srpna
Ve 13. hodin zasahovali naši členové u požáru obilí na poli za Defurovými  Lažany směrem na Chanovice.
Také zde odskočila jiskra od kombajnu a oheň se rozšířil i do blízkého lesa a bylo nutné povolat vrtulník s bambivakem.
Operační středisko vyslalo k požáru 12 hasičských jednotek. Oheň se podařilo dostat pod kontrolu až po více než třech hodinách. Bylo zasaženo 5 ha přírody.