Adventní příběhy a události spolu s muzikou 20.11.2021

V měsíci listopadu se již tradičně koná v hostinci U Muklů „křest“ nového kalendáře spolu s vyhlášením vítězů v soutěžních otázkách.

V novém kalendáři na rok 2022 jsou zveřejněny fotografie z akcí , které se uskutečnily během několika posledních let v Myslívě a přilehlých obcích. Na tento slavnostní večer přijal pozvání pan Ing. Josef Kalbáč. Poutavé, zajímavé a velmi poučné vyprávění pana Kalbáče doprovázeli dva harmonikáři, se kterými si přítomní diváci rádi zazpívali. Pohodový sobotní večer se všem zúčastněným velmi líbil a těší se na příští setkání.