Obec Myslív

Obec Myslív

Obec Myslív

Malebná obec na pomezí jihočeského kraje, která pod sebou sdružuje
obce Myslív, Milčice a Loužnou

Obec Myslív

Čerti na faře 9. 12. 2017

V Myslívě na faře to o víkendu vypadalo, jako kdyby se tam nastěhovali čerti. Naštěstí andělé s Mikulášem měli celou situaci pod kontrolou.

Děti s rodiči procházely farními prostorami a plněním úkolů sbíraly razítka do pasu. V andělské škole třeba luštily rébusy, čertovskému doktorovi obvázaly koleno, ale horší to bylo v čertovské kuchyni. Na jejich pekelnou specialitu neměl opravdu nikdo chuť. Na čertovské poště navzdory očekávání psaly dopis – hádejte komu? Zatlouct hřebík do prkénka a nezranit si prsty byl docela pěkný oříšek, ale vše dopadlo dobře. Také s posledním úkolem - házením míčku na cíl si děti hravě poradily. Statečně překonaly i vážení hříchů u Lucifera a potom si konečně mohly jít pro zaslouženou odměnu k Mikuláši a jeho pomocníkovi andělu Petronelovi.
Studený vítr sice znepříjemňoval celou akci, ale připravené teplé nápoje a opečený vuřt děti i dospělé určitě trochu zahřál.
Všem se na faře velmi líbilo a určitě se už těší na příští setkání.

Čerti na fařeČerti na fařeČerti na fařeČerti na fařeČerti na fařeČerti na fařeČerti na fařeČerti na fařeČerti na fařeČerti na fařeČerti na fařeČerti na fařeČerti na fařeČerti na fařeČerti na fařeČerti na fařeČerti na fařeČerti na fařeČerti na fařeČerti na fařeČerti na fařeČerti na fařeČerti na faře

Autor článku: Marie Dajčová
Autor fotografií: Marie Dajčová

Obec Myslív, Myslív 52, 341 01 Horažďovice

webdesign: Blovský.cz.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace