Divadelní hra „Mučedník z Nepomuku“ - 10. 6. 2016

Hru o sv. Janu Nepomuckém skvěle předvedly děti ze školy Nepomuk

Druhý červnový pátek se prostor před kostelem Nanebevzetí Panny Marie v Myslívě stal svědkem divadelní hry s názvem „Mučedník z Nepomuku“, kterou v rámci Noci kostelů představil divadelní klub při základní škole Nepomuk ve spolupráci s obecním úřadem Myslív.
Více než sto diváků potleskem ocenilo téměř profesionální výkony malých herců, nastudované pod vedením uč. Jany Vopalecké. Slunný podvečer dokreslující příjemné posezení a připravené pohoštění přispělo k pohodové atmosféře.
Dále se mohli přítomní hosté zaposlouchat do duchovní hudby v provedení souboru Canto Nepomucenum, varhaní improvizace Petra Vopaleckého, prohlédnout si výstavu obrazů, fotografií, a dětských prací, nebo během večera přidat svoje světýlko ke splněným přáním.
Páteční večer Noc kostelů se velmi vydařil.