Obec Myslív

Obec Myslív

Obec Myslív

Malebná obec na pomezí jihočeského kraje, která pod sebou sdružuje
obce Myslív, Milčice a Loužnou

Obec Myslív

Do Myslíva přijel Mikuláš s anděly i čerty 4.12.2021

V sále v kulturního domu se sešla skupinka dětí, která se těšila na příchod Mikuláše. Dlouhou chvíli čekání si děti krátily hraním, posloužil jim k tomu látkový tunel, se kterým se pěkně vyřádily.

Příjemnou atmosféru navodily melodie z pohádek a různé dětské písničky. Nechyběly ani tanečky a soutěže, ve kterých si děti procvičovaly svoji obratnost. S pomocí maminky se i tomu nejmenšímu soutěžícímu podařilo překonat různé překážky a dostalo se mu sladké odměny, která byla pro účastníky připravena. Příchod Mikuláše doprovázelo několik andělů a čertů. S plným košem sladkostí se Mikuláš vydal vstříc dětem, které za přednesenou básničku odměnil.
Nakonec se s Mikulášem a jeho doprovodem některé děti vyfotily.
Do Myslíva přijel Mikuláš s anděly i čertyDo Myslíva přijel Mikuláš s anděly i čertyDo Myslíva přijel Mikuláš s anděly i čertyDo Myslíva přijel Mikuláš s anděly i čertyDo Myslíva přijel Mikuláš s anděly i čertyDo Myslíva přijel Mikuláš s anděly i čertyDo Myslíva přijel Mikuláš s anděly i čertyDo Myslíva přijel Mikuláš s anděly i čertyDo Myslíva přijel Mikuláš s anděly i čertyDo Myslíva přijel Mikuláš s anděly i čertyDo Myslíva přijel Mikuláš s anděly i čertyDo Myslíva přijel Mikuláš s anděly i čertyDo Myslíva přijel Mikuláš s anděly i čertyDo Myslíva přijel Mikuláš s anděly i čertyDo Myslíva přijel Mikuláš s anděly i čertyDo Myslíva přijel Mikuláš s anděly i čertyDo Myslíva přijel Mikuláš s anděly i čertyDo Myslíva přijel Mikuláš s anděly i čertyDo Myslíva přijel Mikuláš s anděly i čertyDo Myslíva přijel Mikuláš s anděly i čertyDo Myslíva přijel Mikuláš s anděly i čertyDo Myslíva přijel Mikuláš s anděly i čerty

Autor článku: Marie Dajčová
Autor fotografií: Marie Dajčová

Obec Myslív, Myslív 52, 341 01 Horažďovice

webdesign: Blovský.cz.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace