Obec Myslív

Obec Myslív

Obec Myslív

Malebná obec na pomezí jihočeského kraje, která pod sebou sdružuje
obce Myslív, Milčice a Loužnou

Obec Myslív

Do Nebe nebo do pekla, aneb čerti na faře 7.12.2019

Na faře v Myslívě si Andělé vytvořili nebeský pokojíček , kde měli pro děti připravené různé příjemné úkoly.

Do ostatních farských prostor se nastěhovalo několik čertů a dětem připravili různé zajímavosti. V čertovské kuchyni se vařily speciality, třeba z nefunkčního mobilu, nebo sušených kuřecích paciček. Čerti v posilovně zkoušeli děti ze základních cviků a na čertím tanečním parketu si děti pořádně zatancovaly. V čertovské dílně si vyzkoušely svojí dovednost zatloukáním hřebíků, řezáním polínek, nebo házením míčků na plechovky. Vše dopadlo dobře bez zraněných prstíků, a tak je čekal poslední úkol - hra v kostky se samotným Luciferem. S razítky nasbíranými do pasu se děti vydaly k Mikuláši pro zaslouženou odměnu.
V chladném počasí byly pro všechny přítomné připraveny teplé nápoje. Program poté pokračoval diskotékou v místním pohostinství U Muklů.
Do Nebe nebo do pekla, aneb čerti na fařeDo Nebe nebo do pekla, aneb čerti na fařeDo Nebe nebo do pekla, aneb čerti na fařeDo Nebe nebo do pekla, aneb čerti na fařeDo Nebe nebo do pekla, aneb čerti na fařeDo Nebe nebo do pekla, aneb čerti na fařeDo Nebe nebo do pekla, aneb čerti na fařeDo Nebe nebo do pekla, aneb čerti na fařeDo Nebe nebo do pekla, aneb čerti na fařeDo Nebe nebo do pekla, aneb čerti na fařeDo Nebe nebo do pekla, aneb čerti na fařeDo Nebe nebo do pekla, aneb čerti na fařeDo Nebe nebo do pekla, aneb čerti na fařeDo Nebe nebo do pekla, aneb čerti na fařeDo Nebe nebo do pekla, aneb čerti na fařeDo Nebe nebo do pekla, aneb čerti na fařeDo Nebe nebo do pekla, aneb čerti na fařeDo Nebe nebo do pekla, aneb čerti na fařeDo Nebe nebo do pekla, aneb čerti na fařeDo Nebe nebo do pekla, aneb čerti na fařeDo Nebe nebo do pekla, aneb čerti na faře

Autor článku: Marie Dajčová
Autor fotografií: Marie Dajčová

Obec Myslív, Myslív 52, 341 01 Horažďovice

webdesign: Blovský.cz.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace