Obec Myslív

Obec Myslív

Obec Myslív

Malebná obec na pomezí jihočeského kraje, která pod sebou sdružuje
obce Myslív, Milčice a Loužnou

Obec Myslív

Krásné a slunečné velikonoční svátky si užily i děti v Myslívě

Největší křesťanské svátky slavíme v období jara, kdy se kolem nás probouzí příroda. Probuzení stromů a květů nám připomíná vzkříšení Ježíše Krista, který pro nás zemřel, ale Bůh ho vzkřísil a povýšil nade vše.

Protože na několik dní zvony „odletí“ do Říma, připomenou nám je děti se svými řehtačkami . Hlouček asi dvaceti dětí procházel obcí a sbíral svoje poklady v podobě vajíček a různých sladkostí do košíčků. Nejmladší z koledníčků, teprve dvouletá Kristýnka se ještě trochu ostýchala a pro jistotu se raději držela svojí maminky, ale příští rok už to zvládne určitě sama, jako její starší sestřička.
Příjemné, prosluněné počasí dětem přálo, velikonoční hody si pěkně užily.
Krásné a slunečné velikonoční svátky si užily i děti v MyslívěKrásné a slunečné velikonoční svátky si užily i děti v MyslívěKrásné a slunečné velikonoční svátky si užily i děti v MyslívěKrásné a slunečné velikonoční svátky si užily i děti v MyslívěKrásné a slunečné velikonoční svátky si užily i děti v MyslívěKrásné a slunečné velikonoční svátky si užily i děti v MyslívěKrásné a slunečné velikonoční svátky si užily i děti v MyslívěKrásné a slunečné velikonoční svátky si užily i děti v MyslívěKrásné a slunečné velikonoční svátky si užily i děti v MyslívěKrásné a slunečné velikonoční svátky si užily i děti v Myslívě

Autor článku: Marie Dajčová
Autor fotografií: Marie Dajčová

Obec Myslív, Myslív 52, 341 01 Horažďovice

webdesign: Blovský.cz.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace