Obec Myslív

Obec Myslív

Obec Myslív

Malebná obec na pomezí jihočeského kraje, která pod sebou sdružuje
obce Myslív, Milčice a Loužnou

Obec Myslív

Mikuláš s Andělem opět navštívili Myslív 3.12.2022

Mikuláš s Andělem opět navštívili Myslív, ale spolu s nimi přijeli i čerti.

První prosincovou sobotu se v kulturním domě v Myslívě konala mikulášská diskotéka. Děti si čekání na Mikuláše krátily tanečky a různými soutěžemi, které pro ně připravili členové kulturní komise při obecním úřadu v Myslívě. Dětské návštěvníky nejvíce zaujal stylově upravený fotokoutek od paní Kateřiny Šedé z Nehodíva. Fotokoutek se stal oblíbeným místem ke hraní a rodičům poskytl možnost tyto nevšední okamžiky zachytit.
Na sále se jako první se objevila skupina čertů, kteří se snažili neposlušné děti odnést, ale v jejich činnosti jim zabránil Mikuláš s Andělem. Mikuláš nesl plný koš sladkostí a spolu s Andělem je rozdával dětem jako odměnu za básničku, nebo zazpívanou písničku.
Tradice návštěvy Mikuláše se udržuje od dávných časů, kdy křesťanský biskup Mikuláš pomáhal potřebným a chudým lidem. Na jeho památku si také dáváme dárky, ty nejvzácnější plynou z našich srdcí.

Mikuláš s Andělem opět navštívili MyslívMikuláš s Andělem opět navštívili MyslívMikuláš s Andělem opět navštívili MyslívMikuláš s Andělem opět navštívili MyslívMikuláš s Andělem opět navštívili MyslívMikuláš s Andělem opět navštívili MyslívMikuláš s Andělem opět navštívili MyslívMikuláš s Andělem opět navštívili MyslívMikuláš s Andělem opět navštívili MyslívMikuláš s Andělem opět navštívili MyslívMikuláš s Andělem opět navštívili MyslívMikuláš s Andělem opět navštívili MyslívMikuláš s Andělem opět navštívili MyslívMikuláš s Andělem opět navštívili MyslívMikuláš s Andělem opět navštívili MyslívMikuláš s Andělem opět navštívili MyslívMikuláš s Andělem opět navštívili MyslívMikuláš s Andělem opět navštívili MyslívMikuláš s Andělem opět navštívili MyslívMikuláš s Andělem opět navštívili MyslívMikuláš s Andělem opět navštívili MyslívMikuláš s Andělem opět navštívili Myslív

Autor článku: Marie Dajčová
Autor fotografií: Marie Dajčová

Obec Myslív, Myslív 52, 341 01 Horažďovice

webdesign: Blovský.cz.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace