Obec Myslív

Obec Myslív

Obec Myslív

Malebná obec na pomezí jihočeského kraje, která pod sebou sdružuje
obce Myslív, Milčice a Loužnou

Obec Myslív

Na myslívském hřišti se konala oslava dětského dne 28.5.2022

Několik zajímavých disciplín a soutěží připravili pořadatelé na myslívském hřišti.

Děti všech věkových kategorií se poslední květnovou sobotu sešly na myslívském hřišti, aby společně oslavily jejich nastávající svátek. Oblíbenou zábavou se stal opět nafukovací hrad, také skákání v pytli, slalom na koloběžce, chůze na chůdách, házení na plechovky, dobrodružné prolézání velkým tunelem, hod na kuželky a stříkání hadicí. Větší děti si vyzkoušely střílení ze vzduchovky a z kuše, nebo šplhání o tyči. Nechybělo ani velmi moderní malování na obličej, kterého se jako každý rok zhostila paní Maršálková. Zábava se našla pro všechny přítomné včetně rodičů, kteří svým malým ratolestem pomáhali v plnění disciplíny. Jedna z nevšedních disciplín obsahovala určování rostlin . Přesto, že se jednalo o rostliny nacházející se v našem okolí, nebylo pro děti vždy snadné určit jejich název.
Vzpomínku na tento den bude dětem připomínat pamětní odznak v podobě placky s vlastní kresbou, který si zde mohly sami vyrobit. Odcházely domů obohaceni o nové zážitky a sladkosti, které spadly rovnou z nebe, rodiče měli radost ze společného setkání.
Na myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dneNa myslívském hřišti se konala oslava dětského dne

Autor článku: Marie Dajčová
Autor fotografií: Marie Dajčová

Obec Myslív, Myslív 52, 341 01 Horažďovice

webdesign: Blovský.cz.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace