Obec Myslív

Obec Myslív

Obec Myslív

Malebná obec na pomezí jihočeského kraje, která pod sebou sdružuje
obce Myslív, Milčice a Loužnou

Obec Myslív

Nejlepší byl nafukovací hrad - 30.5.2020

Střílení z kuše a ze vzduchovky, chození na chůdách, nebo kopání na branku a ještě spoustu dalších aktivit si vyzkoušely děti na hřišti v Myslívě.

Obecní úřad v Myslívě spolu se členy Sokola připravili pro děti všech věkových kategorií sportovní vyžití v rámci Dne jejich oslav. Osvědčenou atrakcí, ve které se všichni pěkně vyřádili, se stal nafukovací hrad. Ti nejmenší účastníci závodili ve vození plyšáků v kolečku a v prolézání látkového tunelu. Dovednost a obratnost všech závodníků byla odměněna sladkostí a razítkem do pasu. Závěrečným zpestřením byl táborák s opečenými vuřty a dron, který létal nad hřištěm a rozhazoval dětem cukroví. O tuto zábavu se postaral místní farář pan Václav Salák.
Sobotní odpoledne si všichni přítomní pěkně užili. Sice vál chladný větřík, ale počasí bylo příjemné a pořadatelé byli spokojeni, že se Den dětí vydařil.

Nejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hradNejlepší byl nafukovací hrad

Autor článku: Marie Dajčová
Autor fotografií: Marie Dajčová

Obec Myslív, Myslív 52, 341 01 Horažďovice

webdesign: Blovský.cz.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace