Obec Myslív

Obec Myslív

Obec Myslív

Malebná obec na pomezí jihočeského kraje, která pod sebou sdružuje
obce Myslív, Milčice a Loužnou

Obec Myslív

Obyvatelé v obci Myslív si připomněli květnové osvobození americkou armádou - 5.5.2022

Ve čtvrtek 5. května přijela do Myslíva Československá obrněná brigáda prezidenta Beneše.

Kolona vojenských historických vozidel zcela zaplnila místní náves a přihlížející diváci měli možnost si zblízka prohlédnout dobovou techniku, která přitahovala hlavně děti. Po zaznění americké a české hymny, připevnili muži brigády prezidenta Beneše věnec k pamětní desce na obecním úřadě. Po občerstvení pokračovali ve své cestě.
Květen je měsícem osvobození od největší války v historii lidstva, kdy zahynuly desítky milionů lidí. Tyto události si připomínáme s pietní úctou nad ztracenými životy a přejeme si, aby se válka už nikdy neopakovala.
Obyvatelé v obci Myslív si připomněli květnové osvobození americkou armádouObyvatelé v obci Myslív si připomněli květnové osvobození americkou armádouObyvatelé v obci Myslív si připomněli květnové osvobození americkou armádouObyvatelé v obci Myslív si připomněli květnové osvobození americkou armádouObyvatelé v obci Myslív si připomněli květnové osvobození americkou armádouObyvatelé v obci Myslív si připomněli květnové osvobození americkou armádouObyvatelé v obci Myslív si připomněli květnové osvobození americkou armádouObyvatelé v obci Myslív si připomněli květnové osvobození americkou armádouObyvatelé v obci Myslív si připomněli květnové osvobození americkou armádouObyvatelé v obci Myslív si připomněli květnové osvobození americkou armádouObyvatelé v obci Myslív si připomněli květnové osvobození americkou armádouObyvatelé v obci Myslív si připomněli květnové osvobození americkou armádouObyvatelé v obci Myslív si připomněli květnové osvobození americkou armádouObyvatelé v obci Myslív si připomněli květnové osvobození americkou armádouObyvatelé v obci Myslív si připomněli květnové osvobození americkou armádouObyvatelé v obci Myslív si připomněli květnové osvobození americkou armádouObyvatelé v obci Myslív si připomněli květnové osvobození americkou armádouObyvatelé v obci Myslív si připomněli květnové osvobození americkou armádou

Autor článku: Marie Dajčová
Autor fotografií: Marie Dajčová

Obec Myslív, Myslív 52, 341 01 Horažďovice

webdesign: Blovský.cz.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace