Obec Myslív

Obec Myslív

Obec Myslív

Malebná obec na pomezí jihočeského kraje, která pod sebou sdružuje
obce Myslív, Milčice a Loužnou

Obec Myslív

První červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětí.

První červnový den přinesl slunečné počasí, které podpořilo příjemnou atmosféru na hřišti v Myslívě.

V rámci oslavy Dne dětí, zde bylo pro ně přichystáno několik překvapení, včetně sportovních disciplín. Děti si vyzkoušely skákání, prolézání tunelu, různé házení na cíl, střílení vzduchovkou, chůzi na chůdách, nebo stříkání hadicí na plechovky, Ty menší sice dávaly přednost skákání v nafukovacím hradu, ale ostatní disciplíny si také rády vyzkoušely. Každé jejich snažení bylo odměněno nějakou sladkostí. Novou a zajímavou disciplínou, ve které děti projevily svoje znalosti, bylo správné třídění odpadu. O další zpestření tohoto odpoledne se postaral místní farář pan Václav Salák, který dětem předvedl létající dron. Tato technika se dětem velmi líbila, nechtěly se s ní rozloučit, protože dron uměl rozhazovat cukroví a poslouchal svého majitele na slovo. Nejvíce se ale děti vyřádily v pěně, kterou jim místní hasiči nastříkali na trávník a nebránily se ani osvěžující studené sprše.
Na závěr přijelo autíčko se zmrzlinou. V teplém počasí, jaké se v sobotu povedlo, byla zmrzlina tou nejlepší sladkou odměnou. Dětský den v Myslívě se vydařil, malým i velkým účastníkům se moc líbil.
První červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětíPrvní červnovou sobotu 2019 bylo hřiště v Myslívě plné dětí

Autor článku: Marie Dajčová
Autor fotografií: Marie Dajčová

Obec Myslív, Myslív 52, 341 01 Horažďovice

webdesign: Blovský.cz.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace