Obec Myslív

Obec Myslív

Obec Myslív

Malebná obec na pomezí jihočeského kraje, která pod sebou sdružuje
obce Myslív, Milčice a Loužnou

Obec Myslív

První dubnovou sobotu se konal již tradiční Stehlíkův pochod

Všichni nadšenci pěší turistiky, se v dopoledních hodinách první dubnové soboty, sešli před obecním úřadem v Myslívě.

Spolu s dětmi a pejsky se zde shromáždili účastníci všech věkových kategorií , kteří po zaregistrování obdrželi malou svačinku a mapu trasy. Starostka obce paní Marie Pícková všechny natěšené turisty přivítala a představila milého hosta, paní Blanku Stehlíkovou, která přijela v doprovodu svojí dcery. Provázeni čerstvým vánkem a probouzející se jarní přírodou, vyšli turisté směrem k Novému Dvoru, dále kolem Vráže k Černému mlýnu u Nekvasov, přes Kovčín až do Milčic. Zde bylo pro vyčerpané účastníky pochodu připraveno pohoštění.
Domů se všichni vraceli unaveni, ale šťastni, neboť procházka přírodou očišťuje tělo i duši. K dobré pohodě přispělo příhodné počasí a skvělá pospolitost všech zúčastněných.
První dubnovou sobotu se konal již tradiční Stehlíkův pochodPrvní dubnovou sobotu se konal již tradiční Stehlíkův pochodPrvní dubnovou sobotu se konal již tradiční Stehlíkův pochodPrvní dubnovou sobotu se konal již tradiční Stehlíkův pochodPrvní dubnovou sobotu se konal již tradiční Stehlíkův pochodPrvní dubnovou sobotu se konal již tradiční Stehlíkův pochodPrvní dubnovou sobotu se konal již tradiční Stehlíkův pochodPrvní dubnovou sobotu se konal již tradiční Stehlíkův pochodPrvní dubnovou sobotu se konal již tradiční Stehlíkův pochodPrvní dubnovou sobotu se konal již tradiční Stehlíkův pochodPrvní dubnovou sobotu se konal již tradiční Stehlíkův pochodPrvní dubnovou sobotu se konal již tradiční Stehlíkův pochod

Autor článku: Marie Dajčová
Autor fotografií: Marie Dajčová

Obec Myslív, Myslív 52, 341 01 Horažďovice

webdesign: Blovský.cz.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace