Obec Myslív

Obec Myslív

Obec Myslív

Malebná obec na pomezí jihočeského kraje, která pod sebou sdružuje
obce Myslív, Milčice a Loužnou

Obec Myslív

Putování po proměnách -2015

Ve dnech 16. - 17. dubna pořádala Asociace Souznění Entente Florale expedici po plzeňském kraji.

Starostové měst a ostatní účastníci navštívili zajímavá místa, která prošla renovací: Chanovice, Myslív, Klatovy, Nečtiny, Úterý, Stříbro, Kladruby a zámek Rochlov.
Cestou nás provázela paní ing. Drahomíra Kolmanová, starostka obce Myslív paní Marie Pícková a pan ing. Karel Drhovský.  
Velký dík patří všem ochotným nadšencům, kteří z chátrajících objektů vybudovali úžasná díla a zachránili je tak pro budoucí generace.

Domů se všichni vraceli naplněni krásnými dojmy a těší se na Národní putovní výstavu, která se koná 9. května v 11. hodin na Vyšehradě.

Putování po proměnáchPutování po proměnáchPutování po proměnáchPutování po proměnáchPutování po proměnáchPutování po proměnách - KladrubyPutování po proměnách - KladrubyPutování po proměnách - KladrubyPutování po proměnách - KlatovyPutování po proměnách - KlatovyPutování po proměnách - KlatovyPutování po proměnách - koruna-KladrubyPutování po proměnách - muzeum v NečtináchPutování po proměnách - muzeum v NečtináchPutování po proměnách - muzeum v NečtináchPutování po proměnách - muzeum v NečtináchPutování po proměnách - MyslívPutování po proměnách - NečtinyPutování po proměnách - NečtinyPutování po proměnách - příjezd do  MyslívaPutování po proměnách - RochlovPutování po proměnách - RochlovPutování po proměnách - StříbroPutování po proměnách - KlatovyPutování po proměnách - KlatovyPutování po proměnách - KlatovyPutování po proměnách - StříbroPutování po proměnách - StříbroPutování po proměnách - ÚterýPutování po proměnách - ÚterýPutování po proměnách - ÚterýPutování po proměnách - ÚterýPutování po proměnách - ÚterýPutování po proměnách - v Klatovech

Autor článku: Marie Dajčová
Autor fotografií: Marie Dajčová, M. Kříž

Obec Myslív, Myslív 52, 341 01 Horažďovice

webdesign: Blovský.cz.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace