Putování románovou krajinou s panem ing. Miroslavem Šobrem 2015

V souvislosti s projektem města Strakonice Zahrada poznání, se v Myslívě v hostinci u Muklů uskutečnilo setkání s panem ing. Miroslavem Šobrem ze Strakonic, nazvané Putování románovou krajinou.

Cílem a hlavní myšlenkou tohoto projektu  je vsadit do krajiny  ovocné stromy původních odrůd a poblíž výsadby umístit památnou desku, spojenou s osobností, která je s touto lokalitou spjata.
S vesničkami a městy,  kde se již tento projekt realizoval, nás přišel seznámit pan ing. Miroslav  Šobr, který poutavým vyprávěním a prezentací objektů obohatil přítomné posluchače.
Setkání se velmi líbilo, všichni se těší na příští návštěvu.

Putování románovou krajinou s panem  ing. Miroslavem  Šobrem 2015Putování románovou krajinou s panem  ing. Miroslavem  Šobrem 2015Putování románovou krajinou s panem  ing. Miroslavem  Šobrem 2015