Obec Myslív

Obec Myslív

Obec Myslív

Malebná obec na pomezí jihočeského kraje, která pod sebou sdružuje
obce Myslív, Milčice a Loužnou

Obec Myslív

Sportovní soutěž Race opět v Myslívě 24.7.2021

Čtvrtá červencová sobota se v Myslívě nesla ve znamení sportu.

Na myslívském hřišti a jeho blízkém okolí byly rozmístěny jednotlivé disciplíny s šedesáti pěti překážkami, ve kterých si závodníci poměřovali svojí sílu a zdatnost. Pořadatelé připravili trasu také pro ty nejmenší závodníky, kteří s pomocí svých rodičů překážky hravě zvládali, stejně jako dorostenci. Po vyhlášení vítězů následovala mnohem náročnější soutěž pro dospělé. Tento extrémně náročný závod, který měřil několik kilometrů, obsahoval fyzicky vyčerpávající prvky. Hojný počet závodníků podporovalo velké množství diváků, kteří při čekání na vítěze využili bohaté občerstvení, připravené pořadateli. V pozdních odpoledních hodinách po vyhlášení vítězů byl závod ukončen, ale zábava pokračovala posezením při hudbě. Počasí této akci přálo po celý den, příjemný vánek mírně ochlazoval závodníky i diváky, kteří si tento sobotní den pěkně užili a všichni se už těší na příští rok 2022.

Celkem se účastnilo 370 závodníků s těmito výsledky:

  • Kategorie 8-11 let (43 závodníků) 1. Miroslav Janíček 2. Václav Duda 3.Martin Klečka
  • Kategorie 12-14 let (25 závodníků) 1. Jakub Posavád 2. Tomáš Holý 3. Lucie Posavádová
  • Kategorie ženy 30+ ( 30 závodnic) 1. Hana Zimová 2. Hana Hanzlíková 3. Petra Rampírová
  • Kategorie ženy 40+ (6 závodnic) 1. Lucie Tillová 2. Eva Karychová 3. Andrea Malínská
  • Kategorie muži 30+ (97 závodníků) 1. Lukáš Drábek 2. Petr Králík 3. Štěpán Karel
  • Kategorie muži 40+ (22 závodníků) 1. David Krása 2. Vojtěch Helcl 3. Miloš Brejcha
  • Kategorie tříčlenných týmů ( 35 týmů) 1. Sunny Gang Plzeň 2. AC HC 3. Slaný kobylky

Poděkování za uskutečnění akce „Race“ patří hlavně členům Sokola Myslív, ale i velkému počtu obyvatel Myslíva a okolních obcí, bez jejichž pomoci by se závod uskutečnit nemohl.

Sportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v MyslívěSportovní soutěž Race opět v Myslívě

Autor článku: Marie Dajčová
Autor fotografií: Marie Dajčová

Obec Myslív, Myslív 52, 341 01 Horažďovice

webdesign: Blovský.cz.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace