Obec Myslív

Obec Myslív

Obec Myslív

Malebná obec na pomezí jihočeského kraje, která pod sebou sdružuje
obce Myslív, Milčice a Loužnou

Obec Myslív

Stehlíkovou stezkou se vydalo několik odvážných turistů 2.4.2022

Sobotní počasí vycházkám příliš nepřálo, spolu s větrem hustě sněžilo a bylo celkově nevlídno.

Příznivci turismu a obdivovatelé přírody se sešli v prostorách obecního úřadu, kde bylo naopak velmi příjemně a útulno. V milé společnosti čas rychle ubíhal. Paní Blanka Stehlíková ve svém vyprávění vzpomněla na dobu svého mládí a na čas, který v Myslívě prožil její tatínek Ladislav Stehlík. Poděkovala za milé přijetí a za udržování míst spojených s touto vzpomínkou.
S Františkem a Marií Šestákovými přijel do Myslíva také bývalý velvyslanec České republiky pan Jan Kára, manželé Petlanovy a Klozarovy . Všichni se potom vydali na trasu směrem k vyhlídce Ladislava Stehlíka.
Poté se účastníci této akce sešli v hostinci U Muklů, kde bylo pro ně připraveno pohoštění. Domů si odnášeli příjemné prožitky ze společného setkání.

Stehlíkovou stezkou se vydalo několik odvážných turistůStehlíkovou stezkou se vydalo několik odvážných turistůStehlíkovou stezkou se vydalo několik odvážných turistůStehlíkovou stezkou se vydalo několik odvážných turistůStehlíkovou stezkou se vydalo několik odvážných turistůStehlíkovou stezkou se vydalo několik odvážných turistůStehlíkovou stezkou se vydalo několik odvážných turistůStehlíkovou stezkou se vydalo několik odvážných turistůStehlíkovou stezkou se vydalo několik odvážných turistůStehlíkovou stezkou se vydalo několik odvážných turistůStehlíkovou stezkou se vydalo několik odvážných turistů

Autor článku: Marie Dajčová
Autor fotografií: Marie Dajčová

Obec Myslív, Myslív 52, 341 01 Horažďovice

webdesign: Blovský.cz.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace