Obec Myslív

Obec Myslív

Obec Myslív

Malebná obec na pomezí jihočeského kraje, která pod sebou sdružuje
obce Myslív, Milčice a Loužnou

Obec Myslív

V Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranic - 27.6.2020

Poslední červnovou sobotu se hřiště v Myslívě zaplnilo nejen soutěžícími, ale také příznivci sportovního klání .

Členové tělovýchovné jednoty Sokol Myslív, spolu se zástupci myslívského obecního úřadu, pořádali na místním hřišti soutěž s názvem „Hry bez hranic“. Soutěž obsahovala deset disciplín: hledání míčků v pěně, přesýpání mouky nad hlavou, srážení kuželek, lezení opičí dráhou, hledání míčků poslepu, umístění míčku v bludišti, nebo co nejrychlejší sklouznutí po mokré folii. Stejně náročnou disciplínou se jevila housenka, závody s kolečkem, nebo běh na lyžích. Příjemnou atmosféru podtrhovalo teplé, slunečné počasí, ve kterém si přišly na své také děti. Sklouznutí na mokré folii a řádění v nafukovacím hradu bylo pro ně prostě neodolatelné. Sobotní odpoledne dokreslovalo příjemné posezení, spolu s občerstvením a zmrzlinou. Po skončení soutěže byly vyhlášeny výsledky : První místo získalo družstvo Machouti, druhé místo Nový Dvůr, třetí místo Mimoni.
Starostka obce Myslív paní Marie Pícková poděkovala všem, kteří tuto soutěž připravili a zároveň pozvala všechny přítomné na příští, v pořadí již pátý ročník soutěže Hry bez hranic.
V Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranicV Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranic

Autor článku: Marie Dajčová
Autor fotografií: Marie Dajčová

Obec Myslív, Myslív 52, 341 01 Horažďovice

webdesign: Blovský.cz.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace