Obec Myslív

Obec Myslív

Obec Myslív

Malebná obec na pomezí jihočeského kraje, která pod sebou sdružuje
obce Myslív, Milčice a Loužnou

Obec Myslív

V rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozy - 2019

V těchto májových dnech rozkvetlých šeříků, si připomínáme významné výročí osvobození naší republiky a vzpomínáme na ty, kteří nás předešli, protože položili svůj život za naši svobodu.

V Myslívě se tato vzpomínková akce konala první květnovou neděli. V pozdních odpoledních hodinách přijela v historických vojenských vozidlech Československá obrněná brigáda prezidenta Beneše. V prostorách obecního úřadu bylo hostům nabídnuto malé pohoštění. Po zaznění americké a české hymny, připevnili muži prezidenta Beneše věnec k pamětní desce na obecním úřadě a následně spolu se členy sboru dobrovolných hasičů v Myslívě, položili věnec k pomníku padlých hrdinů.
Dospělí diváci i děti si prohlédli vojenskou techniku a na památku se s ní vyfotili. Chladné počasí bylo sice nepříjemné, ale přítomné návštěvníky obohatila výjimečnost celé akce.

V rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozyV rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozy

Autor článku: Marie Dajčová
Autor fotografií: Marie Dajčová

Obec Myslív, Myslív 52, 341 01 Horažďovice

webdesign: Blovský.cz.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace