Obec Myslív

Obec Myslív

Obec Myslív

Malebná obec na pomezí jihočeského kraje, která pod sebou sdružuje
obce Myslív, Milčice a Loužnou

Obec Myslív

Výlov myslívského rybníka se konal druhý listopadový týden 2021

Za chladného, ale slunečného listopadového dne, roztáhli rybáři sítě na myslívském rybníku, aby zhodnotili plody své práce za poslední dva roky.

Vodní hladina vydala své poklady v podobě kaprů, štik, candátů, tostolobiků a amurů. Až se myslívský rybník opět zcela naplní do své typické podoby labutích křídel a vodní ptactvo se vrátí do svých přirozených lovišť, bude tento vodní zdroj spolu s myslívským kostelem opět dominantou Myslíva.

Výlov myslívského rybníka se konal druhý listopadový týdenVýlov myslívského rybníka se konal druhý listopadový týdenVýlov myslívského rybníka se konal druhý listopadový týdenVýlov myslívského rybníka se konal druhý listopadový týdenVýlov myslívského rybníka se konal druhý listopadový týdenVýlov myslívského rybníka se konal druhý listopadový týdenVýlov myslívského rybníka se konal druhý listopadový týdenVýlov myslívského rybníka se konal druhý listopadový týdenVýlov myslívského rybníka se konal druhý listopadový týdenVýlov myslívského rybníka se konal druhý listopadový týden

Autor článku: Marie Dajčová
Autor fotografií: Marie Dajčová

Obec Myslív, Myslív 52, 341 01 Horažďovice

webdesign: Blovský.cz.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace