Čtvrtý turnaj ve stolním tenise - Myslív 2019

Dne 16.3.2019 se v kulturním domě v Myslívě uskutečnil již čtvrtý turnaj ve stolním tenise.

Celkem se zúčastnilo 26 hráčů. Hrálo se ve dvou kategoriích děti a dospělí. V kategorii dětí se zúčastnilo celkem 8 děti. Výsledné pořadí 1. místo Jaroslav Duraj, 2. místo Matěj Záleský, 3. místo Tomáš Beníšek.
V kategorii dospělých se zúčastnilo celkem 18 hráčů, hrálo se na dvě skupiny, výsledné pořadí skupin bylo skupina A 1. místo Daniel Krob, 2. místo Radek Kočí, 3. místo Josef Chládek, 4. místo Ondra Holub. Ve skupině B bylo výsledné pořadí 1. místo Otto Souček, 2 místo Filip Duraj, 3 místo Martin Altman, 4. místo Holub Pavel. První čtyři výherci obou skupin si to rozdali o konečné pořadí, na prvním místě se umístil pan Otto Souček, na druhém místě se umístil pan Martin Altman a na třetím místě se umístil Filip Duraj.
Všem výhercům byly předány medaile a věcné ceny, za které moc děkujeme všem sponzorům. Každý ze zúčastněných si odnesl diplom a malou pozornost. Velký dík patří pořadatelům celé akce, hlavně Mirce Beníškové, Magdě Holubové, Marii Píckové, Miloslavu Holubovi, Karlu Beníškovi a všem ostatním za pomoc a ochotu. Věříme, že se příští rok zúčastní další příznivci tohoto sportu.

Autor článku: Obecní úřad a přátelé stolního tenisu
Autor fotografií: Simona Beníšková