Masopustní veselí v Myslívě 3. 2. 2018

První únorovou sobotu v poledních hodinách vyšel od kulturního domu v Myslívě veselý masopustní průvod, vedený policistou.

Spolu s tradiční kapelou a „parádní maškarou“ kráčelo obcí více než čtyřicet masek. Příjemným překvapením se stala skutečnost, že nás navštívili zástupci všech ministerských resortů v čele s Andrejem Babišem. Spolu s ministerstvem vodníků a podvodníků, přesvědčovali „prostý“ lid o nevinnosti celého projektu a jako důkaz poskytovali přítomným IQ vejce české výroby přímo z Čapího hnízda.
„Jedinečná nabídka, sladká Afrika, neobyčejné krásy Turecka“, zněl slogan cestovní kanceláře. Dovolená v Turecku, v Africe, nebo na Hawai? Takové zážitkové turistice nemůže nikdo odolat. „Třicetidenní pobyt v těchto lokalitách s nevšedními zážitky za rozumnou cenu“, tak zněla nabídka firmy „CK nezkrachujem“.
K té správné masopustní náladě přispěla kapela Dupeto, se kterou si přihlížející diváci rádi zazpívali i zatančili. Spolu se židy, cikánkami, kameramanem a kovboji, kráčel v průvodu i muž s obří hlavou.
Masopustní veselí potom pokračovalo v místní hospůdce U Muklů.

Autor článku: Marie Dajčová
Autor fotografií: Marie Dajčová