Na myslívském hřišti to zase žilo 1. 7. 2017

Nestálé počasí neodradilo sportovní příznivce, aby se přišly podívat na první ročník Her bez hranic, uskutečněných na myslívském hřišti.

Osm soutěžících družstev přišlo podpořit značné množství diváků, kteří se tuto první červencovou sobotu přišli pobavit. Stejně jako v loňském nultém ročníku, tak i v letošním, čekaly na soutěžící různé disciplíny, ve kterých si prověřovali rychlost, zdatnost a obratnost. První disciplína ve skládání hlavolamu se zdála být složitá, ale nakonec ji soutěžící družstva zvládla. Trochu obtížnější se zdál soutěžní úkol v spolykání suchého rohlíku,vypití piva (colu) na ex, nebu na lyžích po hladině myslívského koupaliště. Za bouřlivého povzbuzování diváků byl i tento prvek hravě překonán. Stejně zdatně se soutěžící družstva vypořádala s tzv. housenkou a házením plyšové žáby na plechovky.
Putovní pohár a první místo získalo družstvo Myslív II.
Druhé místo Milčice, třetí Nový Dvůr.
Sportovní odpoledne si užily také děti. Skládaly hlavolam, skákaly v nafukovacím hradu a nakonec se pořádně vyřádily v pěně, kterou jim na trávník vypustili myslívští hasiči. Do těchto aktivit se zapojily také děti z prázdninového tábora, které Myslív každým rokem navštěvují a moc se jim tu líbí.
Všichni přítomní při poslechu příjemné hudby poseděli až do pozdních večerních hodin.

Autor článku: Marie Dajčová
Autor fotografií: Marie Dajčová