Pouťové dny v Myslívě zahájil koncert slavných umělců

V páteční podvečer se kostel v Myslívě zasvěcený Nanebevstoupení Panny Marie zaplnil diváky, očekávajícími koncertní program.

V úvodu vystoupil známý a oblíbený hudební soubor Canto Nepomucenum, pod vedením paní Jany Vopalecké. Následně se představil mistr světa ve hře na baján Jan Maisl, dále Ondřej Sejkora - Paganini kontrabasu, kytarová virtuoska Soňa Vimrová, hudebního doprovodu na housle se zhostil Oldřich Vlček z Virtuosi di Praga a jako host zazpíval Leoš Voronin. Diváci byli výkony hudebníků zcela nadšeni, ale největším aplausem odměnili operní pěvkyni Michell Katrak, která se doslova dotkla jejich nitra. Starostka obce paní Marie Pícková vřele poděkovala všem vystupujícím umělcům a vyslovila přání, aby se toto setkání mohlo v budoucnu opět uskutečnit. Po koncertu měli návštěvníci možnost shlédnout vernisáž, umístěnou v prostorách obecního úřadu, kde byly vystaveny dobové fotografie pana Bohumila Šotoly, obrazy pana Jana Truchlého a Petra Tomana, nebo výrobky z místního keramického kroužku, který vede paní Jana Maršálková.
Sobotní program pokračoval fotbalovým zápasem mezi družstvy Sokol Záhoří a Sokol Myslív, který skončil nerozhodně 3:3. Večer pořádali členové Sokola Myslív taneční zábavu, kde k tanci a poslechu hrála skupina Zenit.
Neděle začala poutní mší sv. v místním kostele, kterou sloužil farář P. Václav Salák. V prostoru před kostelem byly umístěny panely, zobrazující proměny různých objektů v našem okolí a ukázky různých řemeslnických prací. Pro poutníky bylo na farské zahradě připraveno občerstvení a pro ty nejmenší různé pouťové atrakce. Slunečné, teplé počasí dokreslilo příjemnou nedělní atmosféru.
Pouťové dny v Myslívě se vydařily.