První turnaj ve stolním tenise - Myslív 2016

Dne 12.3.2016 se v kulturním domě v Myslívě uskutečnil první turnaj ve stolním tenise.

Celkem se zúčastnilo 27 hráčů. Hrálo se ve třech kategoriích děti do 10 let, děti 11-15 let a dospělí. V kategorii dětí do deseti let se zúčastnily celkem 4 děti. Výsledné pořadí 1. místo Tomáš Beníšek, 2. místo Matěj Záleský, 3. místo Lukáš Trnka, 4. místo Marek Vondryska. V kategorii dětí do 15- ti let se zúčastnilo celkem 10 dětí, 1. místo Lukáš Kašpar, 2. místo Simona Beníšková, 3.místo Filip Duraj. V kategorii dospělých se zúčastnilo celkem 13 hráčů, hrálo se na dvě skupiny, 1. skupinu vyhrál Holub Miloslav a 2. skupinu vyhrál Holub Ondřej, ti si to rozdali o celkové 1. místo. Holub Ondřej porazil svého otce Miloslava Holuba a tím se stal celkovým vítězem. O třetí místo hráli druzí z obou skupin a to Karel Beníšek a Jakub Záleský, Jakub Záleský porazil Karla Beníška. Celkové pořadí tedy bylo 1. místo Ondřej Holub, 2. místo Miloslav Holub, 3. místo Záleský Jakub a 4. místo Beníšek Karel. Všem výhercům byly předány medaile. Každý ze zúčastněných si odnesl diplom a malou pozornost.
Velký dík patří pořadatelům celé akce, hlavně Mirce Beníškové, Magdě Holubové, Marii Píckové, Miloslavu Holubovi, Karlu Beníškovi a všem ostatním za pomoc a ochotu. Věříme, že se příští rok zúčastní další příznivci tohoto sportu.

Autor článku: Obecní úřad a přátelé stolního tenisu