V Myslívě se konal již čtvrtý ročník soutěže Hry bez hranic - 27.6.2020

Poslední červnovou sobotu se hřiště v Myslívě zaplnilo nejen soutěžícími, ale také příznivci sportovního klání .

Členové tělovýchovné jednoty Sokol Myslív, spolu se zástupci myslívského obecního úřadu, pořádali na místním hřišti soutěž s názvem „Hry bez hranic“. Soutěž obsahovala deset disciplín: hledání míčků v pěně, přesýpání mouky nad hlavou, srážení kuželek, lezení opičí dráhou, hledání míčků poslepu, umístění míčku v bludišti, nebo co nejrychlejší sklouznutí po mokré folii. Stejně náročnou disciplínou se jevila housenka, závody s kolečkem, nebo běh na lyžích. Příjemnou atmosféru podtrhovalo teplé, slunečné počasí, ve kterém si přišly na své také děti. Sklouznutí na mokré folii a řádění v nafukovacím hradu bylo pro ně prostě neodolatelné. Sobotní odpoledne dokreslovalo příjemné posezení, spolu s občerstvením a zmrzlinou. Po skončení soutěže byly vyhlášeny výsledky : První místo získalo družstvo Machouti, druhé místo Nový Dvůr, třetí místo Mimoni.
Starostka obce Myslív paní Marie Pícková poděkovala všem, kteří tuto soutěž připravili a zároveň pozvala všechny přítomné na příští, v pořadí již pátý ročník soutěže Hry bez hranic.