V rámci květnových oslav přijeli do Myslíva vojenské historické vozy - 2019

V těchto májových dnech rozkvetlých šeříků, si připomínáme významné výročí osvobození naší republiky a vzpomínáme na ty, kteří nás předešli, protože položili svůj život za naši svobodu.

V Myslívě se tato vzpomínková akce konala první květnovou neděli. V pozdních odpoledních hodinách přijela v historických vojenských vozidlech Československá obrněná brigáda prezidenta Beneše. V prostorách obecního úřadu bylo hostům nabídnuto malé pohoštění. Po zaznění americké a české hymny, připevnili muži prezidenta Beneše věnec k pamětní desce na obecním úřadě a následně spolu se členy sboru dobrovolných hasičů v Myslívě, položili věnec k pomníku padlých hrdinů.
Dospělí diváci i děti si prohlédli vojenskou techniku a na památku se s ní vyfotili. Chladné počasí bylo sice nepříjemné, ale přítomné návštěvníky obohatila výjimečnost celé akce.